Naše škola se dne 20. května zúčastnila piškvorkového turnaje v MFC. Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci školy a pořadatelům za výbornou organizaci celé akce. Těší nás, že si žáci dokážou najít čas i na tradiční hry s tužkou a papírem, a nespoléhají pouze na mobilní telefony.
Ve velké konkurenci dosáhli naši páťáci skvělého úspěchu, když vybojovali krásné 2. a 3. místo. Výborně si vedli také žáci 7. ročníku, kteří si odnesli 3. místo.
Všichni si turnaj velmi užili a odnesli si spoustu pěkných zážitků.











