Úvodní stránka » Aktuality » Poděkování Dětského domova Nová Ves u Chotěboře

Poděkování Dětského domova Nová Ves u Chotěboře

Adventní čas je v dětském domově obdobím štědrosti a laskavosti lidí, kterým není lhostejná situace dětí, které jsou dlouhodobě umístěné v ústavních zařízeních a snaží se jim vánoční čas zpříjemnit různými dárky a potřebnými věcmi.

Rádi bychom proto touto cestou poděkovali novým přátelům ze Základní školy Smetanova v Hlinsku, kde letos kolektiv zaměstnanců a žáci uspořádali akci „Smetanové vánoce“. Ve škole ozdobili vánoční stromečky a právě jeden z nich nazvali strom Dobrých skutků. Formou pozvánek pořadatelé oslovili rodiče, požádali je o jakékoliv papírenské zboží pro děti z našeho dětského domova. Dárků se sešlo opravdu velmi mnoho, přispěli rodiče dětí i zaměstnanci školy, někteří z řad rodičů darovali i finanční příspěvek. Za tyto peníze bylo nakoupeno sportovní vybavení pro děti z dětského domova.

Tímto všem zaměstnancům ZŠ Smetanova v Hlinsku, žákům a jejich rodičům velmi děkujeme za krásné dárky, přejeme všem klidné a spokojené Vánoční svátky a budeme se těšit na další vzájemnou spolupráci.

Zpět