repeat-x ; z-index:1;">

DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k vývoji současné situace (od 2. 11. 2020 zůstanou školy stále zavřené), upravujeme formu distanční výuky, která bude doplněna o on-line vstupy přes MS TEAMS. Abychom předešli případným komplikacím nebo nedorozuměním, rádi bychom pro Vám shrnuli podstatné informace:

1. distanční výuka je povinná

2. forma distanční výuky přes zsonline bude doplněna o on-line vstupy přes MS TEAMS

3. omlouvání neúčasti na online vstupech dle školního řádu třídnímu učiteli

4. jednotlivé vstupy budou organizovány dle rozvrhů vám zaslaných

5. na online vstup buďte připraveni (včasnost  - přihlášení alespoň 2 minuty před zahájením, učební pomůcky na dané předměty)

6. běhen vstupů dodržujte pravidla slušného a chování, respektujte pokyny vyučujících

7. přestávku mezi vstupy prosím využijte k hygieně, občerstvení, oddechu atd.

8. případné technické či organizační problémy řešte s třídním učitelem (popřípadě s vyučujícím daného předmětu)

Věříme, že společně tento nestandartní způsob výuky zvládneme a v srdci doufáme, že se co nejdříve shledáme zase zpátky ve škole.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Další doplňující informace k učivu najdete na stránkách:

NOVÁ PREZENTACE NA TÉMA ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ STYL ZDE.

Nezapomeňte se mezi učením a plněním úkolů trochu protáhnout...wink

Cvičení jógy pro 1. - 5. roč.

Názorná ukázka jógy ZDE

Posilovací cvičení pro 6. - 9. roč.

Zásobník cviků

Názorná ukázka ZDE a ještě TADY

nenalezena žádná položka
 Odkaz na web města Hlinsko

Stále se něco děje...

Důležité!!!

V pondělí 10. 5. 2021 nastoupí k prezenční výuce (do školy) žáci těchto tříd: 1.A, 2.A, 3.C, 5.A, 7.A, 7.B, 9.A a 9.B. Následující týden rotačním systémem zbytek. Bližší informace např. ohledně výuky, obědů, testování či roušek poskytnou třídní učitelé.

Online výuka ve 3. třídě

25.2.Cj-3.png